Karolínka Dejová

Do poslední chvíle nebylo jisté, zda se tento ročník Cyklosvětlušky uskuteční z důvodu neustále se měnícím proticovidovým opatřením. Jsme rádi, že se akce nakonec mohla uskutečnit a lidé dorazili. Děkujeme všem, kteří podpořili Karolínku z Kopřivnice.

„Ve čtyřech letech Káji diagnostikovali svalovou dystrofii a hypotonii. Svaly proto nefungují, jak mají, a přetváří se na vazivo. Kája však přes svůj handicap zkouší dělat to, co zdravé děti. Hraje na flétnu, klávesy, zpívá ve školním sboru, maluje a hlavně tancuje. Peníze, které budou vybrány prostřednictvím registrace, budou využity na intenzivní rehabilitační pobyt v lázních, kam každý rok jezdíme. Zároveň poslouží jako příspěvek na nový a větší invalidní vozík“ uvedla babička Daniela Seidlová.

Přestože díky covidu nebyla účast na Cyklosvětlušce tak silná, jako v minulých ročnících, vybralo se 18.500 Kč, které pomohly při nákupu nového tanečního vozíku a zaplacení části rehabilitací.

DĚKUJEME! Jste skvělí


Děkujeme všem účastníkům letošní Cyklosvětlušky. Opět trháme rekordy.

V letošním ročníku jsme společně s online sbírkou, startovným a darem od Vosíme mohli předat rodině Marušky Kučerové celkovou částku 132 250 Kč.